صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

وزیر صنعت، معدن و تجارت رمز ماندگاری انقلاب را مرهون ایمان و اعتقاد عمیق مردم به اسلام، ولایت، اهلبیت (ع)، حضور و استقامت همیشگی مردم و همینطور رهبری پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان کرد.

رضا رحمانی درگفتگو با رادیو اقتصاد ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این انقلاب بدون تردید با حضور و نقش بی بدیل مردم پیروز، حفظ و به لطف خدا ماندگار خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه مردم همواره در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشته و ایفای نقش می کنند، اظهارداشت: حضور حداکثری و معنا دار مردم در صحنه دل دوستان انقلاب را شاد و موجب یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب می شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حضور حماسی مردم در همه صحنه ها به خصوص مراسم باشکوه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بدون شک در تمامی عرصه ها اعم از سیاسی، مقابله با تحریم ها، جنگ اقتصادی و غیره بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی در ادامه افزود: یکی از راهکارهای مهم مقابله با تهاجم اقتصادی دشمنان همدلی مردم است بنابراین بدون همدلی و وفاق نمی توان در این جبهه موفق شد.

رحمانی بیان داشت: فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف اعم از معدن، صنعت و تجارت مثل زمان دفاع مقدس در جبهه اقتصادی امروز می توانند بسیار نقش آفرین باشند.

وی به رادیو اقتصاد تاکید کرد: برای پیروزی در جنگ اقتصادی همه بالاخص فعالان اقتصادی باید به معنای واقعی پای کار باشند و در این عرصه فداکاری کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انتظار و توقع از همه به خصوص فعالان اقتصادی، اصناف، کسبه اینکه با توجه به شرایط سخت اقتصادی به کمترین سود قانع باشند تا فشار کمتری به طبقات و اقشار ضعیف جامعه از حیث معیشت و تامین مایحتاج ضروری وارد شود.

وی افزود: عبور از گردنه سخت شرایط تحریمی و اقتصادی مستلزم همدلی، وفاق و همکاری تمامی آحاد مردم و مسئولان است.

رحمانی یادآورشد: همان طوری که ملت ایران در طول 40 سال گذشته به رغم تمامی مشکلات، محدودیت ها، تحریم ها و ... توانسته با اتکال به خداوند متعال، تلاش مضاعف و حضور پررنگ در تمامی صحنه ها بر تمامی چالش ها غلبه کند بدون شک در این جنگ اقتصادی نیز با بهره گیری از تجارب گذشته سر بلند بیرون خواهند آمد.

«اینجا ایران است» نام ویژه برنامه ای که به مناسبت یوم الله 22 بهمن امروز (دوشنبه) از ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی «حمیدرضا کجوری و مهدی شیار» از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقه مندان برای دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت این رادیو مراجعه کنند.

اخبار پربازدید

  • برگی از حقایق قیام 29 بهمن تبریز

  • خرید و فروش گونه های کمیاب حیات وحش در فضای مجازی

  • جشنواره بین المللی رادیو فرصتی برای تطابق سازی جهانی

  • در جشنواره چهاردهم از 4 داور بین المللی نیز استفاده می کنیم

  • با وجود بارش باران، ایران همچنان در بحران کم آبی

  • میهمان‌هایی از بلژیک، فرانسه و استرالیا در راهند

  • الزامات صنعتی شدن سینما در کشور

  • معرفی آیین های ناب ازدواج در فرهنگ دیرین ایران زمین

  • شیرین بینا در پارک ساعی؛ از سینما تا زندگی شخصی

  • آئین استقبال از کاروان قرآنی انقلاب برگزار شد