نخبه ایرانی: با هر انتخابی به مسیرم ادامه می دهم.

دكتر بخشی دانش‌ آموخته رشته دكتری مهندسی پزشكی دانشگاه امیركبیر در گفتگو با رادیو صبا درباره مهمترین انتخاب‌های زندگیش توضیح داد

1403/03/22
|
14:30

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، «اهل ایرانم »عنوان یكی از ویژه برنامه های انتخاباتی این شكبه رادیویی است كه با گفت وگویی با اهالی هنر از جمله نقاش، خوشنویس، خواننده، آهنگساز و همچنین نخبگان و اهالی فرهنگ از انتخابات می گوید.

روز دوشنبه 21 خرداد این برنامه میزبان دكتر فرهاد بخشی یكی از نخبگان كشور شد.

دكتر بخشی در این گفتگو صمیمی ضمن معرفی خود و خانواده از فعالیت ها و خدماتی كه برای كشور انجام داده است گفت.

مدیر عامل شركت دانش بنیان بیان كرد، مكمل نانویی این شركت را در درمان پوكی استخوان بسیار موثر دانست، این دارو و مكمل با توجه به تركیبات جدیدی كه به كلسیم هیدروكسی آپاتیت و مشابه نمونه‌های خارجی اضافه شده، به‌عنوان یك مكمل و داروی جدید قابل عرضه به دنیاست كه قیمت كلسیم نانویی ایرانی؛ یك‌هفتم نمونه خارجی است.

دانش‌ آموخته رشته دكتری مهندسی پزشكی دانشگاه امیركبیر درباره پیشنهاد همكاری دانشگاهها و موسسه های خارجی گفت: از كشورهای زیادی دعوتنامه همكاری با پشتیبانی مالی خوبی داشتم ولی قبول نكردم، چون فقط به رشد فردی خودم فكر نمی كنم، ترجیح دادم محصولی كه تولید كردم در كشور خودم استفاده شود.
دكتر بخشی خطاب به فارغ التحصیلان نخبه ای كه قصد مهاجرت دارند گفت: با اطمینان می گویم كه در كشور خودمان در صنعت و تولید جای فعالیت و موفقیت بسیار بالایی دارد ، فقط نیاز به كار گروهی خوب و پشتكار دارد.
دكتر بخشی در پایان درباره انتخاب های زندگی اش صحبت كرد و با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: تلاش می كنم در این دوره انتخابات، یك انتخاب خوب و دقیق داشته باشم و بعد از انتخابات به نظر جمع احترام می گذارم و مسیرم را ادامه می دهم، به امید اینكه انتخاب من هم انتخاب اكثریت جامعه باشد.

ویژه برنامه انتخاباتی «اهل ایرانم» شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 به تهیه كنندگی رضا عزتی و با اجرای مهدی پر همراه شنوندگان می شود.
در ادامه شنونده بخشی از این گفتگو باشید

دسترسی سریع