مستند«كارنامه 13» روی خط رادیو تهران

مستند«كارنامه 13» از رادیو تهران به گوشه ای از اقدامات دولت سیزدهم در طول مدت زمان ریاست جمهوری شهید آیت الله رئیسی هر شب از ساعت 21:30 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم حضور مخاطبان می شود.

1403/03/23
|
14:19


به گزارش روابط عمومی رادیو تهران، مینا نیكانیك، تهیه كننده رادیو تهران با اشاره به محور برنامه كارنامه 13 گفت: كارنامه 13 عنوان برنامه است از گروه فرهنگ و جامعه رادیو تهران كه با محوریت بررسی خدمات صادقانه و مجاهدانه رئیس جمهور شهید كشورمان، آیت‌الله رئیسی در دولت سیزدهم. در این برنامه تلاش شده است تا با برشمردن مهم ترین دستاوردها و خدمات ارائه شده در طول مدت زمان ریاست جمهوری آیت الله رئیسی گوشه ای از اقدامات دولت سیزدهم در زمینه های مختلف مستند سازی شود.
اقدامات جهادگرانه در حوزه سلامت، علم و فن آوری، خدمت رسانی و محرومیت زدایی، فرآیند صدور مجوزهای كسب و كار و فعال كردن كارخانه‌ها و كارگاه‌های تعطیل و نیمه‌تعطیل و همچنین كارنامه درخشان سیاست خارجی از جمله تقویت محور مقاومت و گسترش عمق راهبردی كشور، تقویت سیاست همسایگی، فعال شدن دیپلماسی اقتصادی، فعال شدن در مجامع بین المللی و پویایی پیگیری های حقوقی بخشی از این اقدامات است كه در این مجموعه مستند مخاطبان شنونده آن هستند.
وی عنوان كرد: آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی در طول عمر پر خیر و بركت شان همواره دغدغه خدمت به مردم را داشت و خود را وقف مردم كرده بودند، كارنامه 13 گوشه ای از این تلاش ها را در قالب مستند ارائه می كند.
برنامه كارنامه 13 به همت گروه فرهنگ، جامعه و سلامت رادیو تهران و برنامه سازان این شبكه، مینا نیكانیك، ساناز باقری و مهدی اسماعیلی هر روز تا 24 خرداد، ساعت 21:30 از شبكه رادیویی تهران روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

دسترسی سریع